24 SAAT MERKEZİ ALARM İZLEME HİZMETİ
...
24 saat/365 gün;

- soygun
- yangın
- tıbbi alarm
- gaz kaçağı
- su baskını
- hırsızlık
- araç takip (GPS)
- elektrik kesintisi
- giriş/çıkış takibi
- çevresel gözetim

Olmak üzere, 24 saat elektronik gözetimi gerektiren her türlü mesaj, eğitimli sistem operatörleri tarafından analiz edilerek gerekli önlemlerin alınması sağlanır. Ayrıca kurumsal kullanıcılara her ay düzenli olarak izleme raporu sunulmaktadır, bu raporda ay içinde her gün alarm sistemini hangi kullanıcının ne zaman devreye aldığı, ne zaman kapattığı, sistemin hata ve uyarı mesajları vb. bilgiler sunulur.

İzleme istasyonuna bağlanan sistemler, mevcut telefon hattını kullanarak istasyonla haberleşirler. Sistem her gün önceden belirlenmiş olan saatte istasyona test sinyali gönderir böylece sistemde oluşabilecek bir arıza en geç 24 saat içinde farkedilmiş olur.

Alarm durumunda kullanıcının önceden vermiş olduğu talimatlar çerçevesinde hareket edilir. Müşteri alarmın korumasında olan her bölge için ayrı işlem yapılmasını isteyebilir. Genel olarak uygulanan prosedür, alarm durumunda önce kullanıcının bildirdiği telefon numaraları aranarak bilgi verilmesi, daha sonra da polisin aranması şeklindedir.

Gözlem hizmeti sözleşmesi ne kadar süreli yapılıyor?

Sözleşme yıllık, iki yıllık ya da üç yıllık kontratlar halinde düzenlenir.
       

ANA SAYFA     |     HİZMETLER     |     DESTEK     |     BİZE ULAŞIN     |     SİTE HARİTASI