ÇÖZÜM VE HİZMETLERİMİZ

ÇEVRE VE SINIR GÜVENLİĞİ
Uzun menzilli Mikrodalga dedektörler, Pasif infrared dedektörler, Çit üzeri sensör kablo sistemleri ve/veya yeraltı sensörler ile tehdir oluşturacak unsurların bina içine giremeden tespiti gerçekleştirilir.

Tüm ürünler dış ortam koşullarında çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Standart alarm sistemleriyle birlikte kullanılabilir yada özel mimik panelleri ile alarm sisteminden bağımsız çalışabilirler. CCTV sistemine entegre edilebilirler, algılama yapan dedektörün bulunduğu alanı görüntüleyen kameranın alarm girişi tetiklenerek otomatik olarak görüntünün tam ekran gelmesi sağlanır.

INTERLOCK - AIRLOCK - MANTRAP SİSTEMLERİ
Temel olarak aynı anda bir yada birden fazla kapının açılmamasını sağlayan bu sistem, laboratuarlarda, ilaç üretimi yapılan tesislerde, hastanelerde, ceza infaz kurumlarında, elçiliklerde ve sistem odalarında öncelikli olarak kullanılmaktadır.

Bu sistemin 2003 yılından beri üretimini yapmaktayız. 2 kapıdan 12 kapıya kadar farklı kapasitelerde interlock - Airlock kontrol modülleri. Kullanıcı tarafından programlanabilir dijital zaman ayarlı ve hepa/UV çıkışlı passbox (malzeme transfer penceresi) kontrol modülleri. Airshower (hava duşu) kontrol modülü (dijital zaman ayarlı) fan ve aydınlatma çıkışlı, opsiyonel LCD bilgi ekranlı modüller. Mantrap sistemleri. Ceza İnfaz Kurumları için mimik (mimic) panelli interlock sistemleri. Bilgisayar tabanlı (ethernet bağlantılı) kapı izleme sistemi. Projeye özel kilitleme çözümleri, özel kapı kontrol ürünleri (sadece kendi karşılığı ile çalışan, mıknatıs vb. ile yanıltılamayan özel manyetik kontaklar).

PYROGEN OTOMATİK YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMİ
Yangın söndürmede bir devrim gerçekleşiyor. Katı roket yakıtı teknolojisinden geliştirilen Pyrogen dünyanın ilk ticari Aerosol Yangın Söndürme Sistemi olarak rakipsiz çözüm olanakları sunuyor.

Metal muhafazası içerisinde katı ve kararlı kimyasal maddeler bulunan Pyrogen, termal ya da elektriksel olarak aktive edildiğinde, yangın söndürücü etkisi çok güçlü bir aerosol karışım üretmektedir. Bir veya iki çıkışlı olarak tasarlanmış Pyrogen muhafazalarından hızla ortama yayılan bu aerosol parçacıklar ve gazlar, fiziksel ve kimyasal etkileri ile tüm hacimde etkili olarak yangının çok kısa bir süre içerisinde sönmesini sağlamaktadırlar. Değişik boyutlarda üretilmiş olan Pyrogen üniteleri yangın riskine göre konsantrasyon hesabı yapılarak gerekli sayıda kullanılmaktadırlar. Küçük yatlar ve hız tekneleri, otobüsler, off-road araçlar, otomobiller, iş makineleri, askeri araçlar, elektrik panoları için manuel ve otomatik aktivasyon seçenekleri olan hazır kitler halinde de satışa sunulmaktadır.

 

 

YANGIN ALGILAMA ÇÖZÜMLERİ
Klasik algılama yöntemlerinin uygulanamadığı alanlarda (açık ortam, makina dairesi, elektrik dağıtım panosu, kabinet içi, CNC makineleri vb.) termal prob dedektörler ve/veya ısı algılayan kablolar ve özel algılama panelleri kullanılarak çözümler sunulmaktadır.

  KAMERA SİSTEMLERİ
IP veya analog (HDCVI) teknolojisi ile her bütçeye ve ihtiyaca uygun çözümler sunmaktayız.

 

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ
Biyometrik sistemler de dahil olmak üzere ağ bağlantılı yada tek başına çalışan (standalone) geçiş kontrol çözümleri sunmaktayız.
 

   
   

MARKALARIMIZ
Çevre güvenlik sistemleri üreticisi. 50-500 mt. arası menzile sahip monostatik ve bistatik yapıda, her tür çevresel koşulda çalışabilen mikrodalga dedektörler üretmektedir. Inovatif çözümler sunan teknoloji üreticisi. Interlock / Airlock sistemleri, Çevre güvenliği için çit üzeri ve yeraltı sensörleri, Acil durum aydınlatma armatürleri, Yangın algılama ve ihbar sistemleri, Kamera sistemleri. Aeresol tipi otomatik yangın söndürme sistemleri üreticisidir. Marin tipi uygulamalar için çözüm sunan tek firmadır. Medikal elektronik cihazlar üreticisi. Kameralı (FHD çözünürlükte) endoskop, Laboratuar soğuk ışık kaynağı, UV-C LED sterilizasyon kabinleri ürün çeşitleri arasındadır.
   
   
   
 
ANA SAYFA       |      ÇÖZÜMLER       |       DESTEK       |       BİZE ULAŞIN       |       SİTE HARİTASI